☎ +420 776 023 797     📧 apartmanuhriste@gmail.com

Sjezdové lyžování 

Díky lokalitě ubytování si můžete vybrat hned z několika skiareálů v těsném nebo vzdálenějším okolí, kam můžete vyrazit pěšky, svými auty, nebo skibusy. Více info najdete zde.

V těsné blízkosti se nachází areál Špička.

Další zajímavé skiareály můžete nalézt právě zde. 

Běžecké lyžování

V zimním období je možné využít okolní běžkařské stopy. V případě příznivých sněhových podmínek je možné nasadit běžky přímo u domu. Je možné navštívit také vzdálenější běžkařské tratě jako například Vejsplachy ve Vrchlabí, Horní Mísečky, Hraběnku v Jilemnici apod. 

Skialpinismus

V přilehlém i vzdálenějším okolí jsou skvělé podmínky pro čím dál tím více oblíbený skialpinismus. Při pohledu z okna si můžete stanovit za cíl výšlap přes Rennerovi boudy až na Luční boudu, případně na Sněžku s parádním sjezdem. Tady můžete nalézt tipy na půjčovnu vybavení a průvodce.

Sáňkování

Se sáňkami nebo na bobech můžete vyrazit na kopec Špička hnedle za domem. Pro milovníky sáňkování se nabízejí sáňkařské dráhy ve Špindlerově Mlýně nebo v Janských Lázních. Pro příznivce večerních radovánek bývají dráhy osvětlené. 

Bruslení

Pokud se Vám nebude chtít v zimním období na lyže, můžete využít krytého zimního stadionu přímo ve Vrchlabí. Tatínkové jistě ocení zápasy našich prvoligových hokejistů 🙂